Nabídka bytů Aktuality

Kontaktní místo pro bydlení

Kontaktní místo pro bydlení (dále jen KMB) v Českých Budějovicích je určeno pro každého občana, který potřebuje radu, pomoc nebo podporu při řešení bytové situace. Je zde možné získat přehled o nabídce městského bydlení v Českých Budějovicích, o možnostech sociální a další pomoci, která se k řešení nevyhovující bytové situace vztahuje, a také zde lze s podporou pracovníka KMB podat Žádost o městský byt.

Pracovníci KMB využívají nejen nabídky městského bydlení, ale sledují i situaci na otevřeném trhu s byty a jednají se soukromými vlastníky nemovitostí. V řešení nevyhovující sociální situace občana pak pracovníci KMB úzce spolupracují s pracovníky odboru sociálních věcí Magistrátu města České Budějovice a dalšími poskytovateli sociální pomoci a podpory. Každé jednání je individuální a zaměřené na konkrétní potřeby jednotlivce, tak aby občan mohl nejen získat vhodné bydlení, ale také si toto bydlení udržet.

Kontaktní místo nabízí:

Kontaktovat nás můžete přes chat (viz bublina chat), mailem: kmb@sdcb.cz, telefonicky 387 784 112 a 387 784 113 nebo osobně v úředních hodinách. Těšíme se na kontakt s vámi.

 

Bytová koncepce statutární města České Budějovice - Koncepce bydlení - celý text

Pravidla pro přidělování bytů v majetku města České Budějovice do nájmu platná od 1.11.2022 - Pravidla - celý text

Žádost o přidělení bytu a přílohy najdete v kategorii Dokumenty.

 

MŮŽETE SE NA NÁS SPOLEHNOUT

a přenechat Vaše starosti nám.  Zajistíme pro Vás vše potřebné při správě Vašich nemovitostí i  mnoho dalších činností  ....... 

  • Profesionální služby

  • 20+ let zkušeností

  • 10000+
    nemovitostí

Potřebujete s něčím poradit?

Ozvěte se nám